| PanicInThePentagram a întrebat:

Ti-ai putea convinge parintii sa te lase sa-ti vopsesti parul? (argumentul lor e "fiind ca nu e sanatos" )

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Pur şi simplu încearcă să te milogeşti de ei în fiecare zi, puţin câte puţin (dacă insişti mult odată se vor enerva şi vor ţipa la tine, te asigur), aducând şi nişte posibile argumente de pe net. ( Unele mai false, altele nu... whistling )

2 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ăăă, da? Already did, ghici cine are păr verde acum.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru PanicInThePentagram):

Pur şi simplu încearcă să te milogeşti de ei în fiecare zi, puţin câte puţin (dacă insişti mult odată se vor enerva şi vor ţipa la tine, te asigur), aducând şi nişte posibile argumente de pe net. ( Unele mai false, altele nu... whistling )