| StrongHeart a întrebat:

Ti s-a intamplat sa iti pui toata increderea intr-o persoana si aia sa isi bata p**A de increderea ta si de tot?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inca de cate ori, dar, ma bucur, uite asa inveti

| SilentRain a răspuns:

Da

| Sofer a răspuns:

Si inca de cate ori, nu mai am incredere in nimeni.

| oglindasultanului a răspuns:

N-am cunoscut persoane care sa merite ceva de la mine mai intai.

| Furnicuta000 a răspuns:

Mi s-a intamplat de multe ori sa ma confesez unei persoane sau sa ii spun un secret si ea sa ma asigure ca pot avea incredere dar tot nu a putut sa isi tina gura laughing

| Dalmore a răspuns:

Nu, nici nu înțeleg ce înseamnă asta. Să depinzi de alta persoana? Weak.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da, recent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În general, nu îmi pun toată încrederea într-o persoană.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toatã nu.
In general imi dau seama dupã instinct in ce persoane pot sa-mi pun increderea, si câta mai exact.