| BυαHн ▀▄▀▄▀ a întrebat:

Ti se pare ca prietena ta cea mai buna este de fapt o prietena falsa?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. 11 ani de zile isi spun cuvantul.Deja nu mai e prietenie, e familielaughing

| Adina a răspuns:

Cam dawinking

Toate iti zic cevastraight face apoi pe la spate...oh go on

Ii zici un secret.si ajunge...pana la`.oh go on

| Spufff :x a răspuns:

Nu neaparat. big grin.iti dai seama ca mai exista certuri thinking probabil cam.ma barfit ea pe la inceputul prietenie cu alte pers thinking insa acum thinking totul e diferit love struck

| TheDevilIsHere a răspuns:

Nu o prietena adevarata nu e niciodata falsa dar daca e una falsa iti vei da seamabatting eyelashesde ex o prietena adevarat e una care sa te aleaga pe tinaintea orcarui lucru sa te distrezi cu ea sa ii poti spune toate secretele sa ai incredere in ea si ea sa aiba incredere in tinewinking

| HiddenCT a răspuns:

Oricine este fals. si eu si tu si el si ea si ei. toti suntem la un moment dat doar ca, happy altii nu o accepta, altii o folosesc prea in exces, etc tongue