| eijibanana75 a întrebat:

Știe cineva dacă mai pot să imi fac abonament la revista Bravo sau dacă aceasta mai există, sau dacă mai exista alte reviste de genul acesta?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bravo? Revista s-a desființat de ani buni! La fel și Popcorn.
Nu, nu se mai vând așa ceva, poate doar dacă ai noroc să găsești vreun număr prin anticariate sau pe OLX, Okazii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la revista "Bravo", adică aceasta: https://images.app.goo.gl/8nsi7WbpoDfbNk2r5? De mult a dat faliment. Nu se mai găsește de câțiva ani la chioșcurile de ziare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reviste pentru adolescenți, momentan, pe piața din România nu mai există.