| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG a întrebat:

Știe cineva o promoție ceva la țigări,sunt departe de orasul meu si am ramas fara bani, stie cineva vreo promoție cum pot câștiga un pachet de țigări?

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Astepti sa primesti banii sau te imprumuti.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un regat pentru o țigară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ramas fara bani si singura ta grija e cum sa faci rost de tigari... da foame nu iti e?

| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG explică (pentru anonim_4396):

Am mancare frate dacă asta e grija ta, doar ca sunt blocat aici 2 zile pana intra banii, doar nu voiai sa dau toate detaliile sa inteleagă astia ca tine de au raspuns la orice, abtine-te fra si încearcă sa raspunzi strict la ce ești intrebat, fă-te în pnm judecător ca văd că le ai

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru_Ionuț_1998_XVpG):

Tu ce intelegi "fra" prin "am ramas fara bani"? Scurt si la obiect nu ai bani, eu asta pricep.
Nu ti-am cerut detalii si nici nu vreau si nu, nu am raspuns pentru orice, dar vad multe intrebari precum a ta care sincer nu prea are mare relevanta... Fix promotii la tigari o sa gasesti aici.
Nu ma abtin sa raspund pentru ca asta e rostul platformei, cineva pune o intrebare, altul raspunde.
Cu asa intrebare, primesti raspunsuri pe masura, utile sau inutile asa ca obisnuieste-te si lasa-ma in "pnm".
Esti blocat 2 zile pana iti vin banii si nu poti trai fara tigari... hai ba... multi si-au pierdut locul de munca prin pandemie si nu isi mai pun problema diverselor vicii.
Normal ca te judec, ca doar nu iti aduc tigarile vreun beneficiu vreodata, poate in felul asta o sa te lasi de ele si banii aia care iti lipseau acum pentru tigari o sa ii ai la tine.

| SociopatuI a răspuns:

Sa-mi bag puIa in tigarile maica-tii. Cine puIa mea te-a pus sa te droghezi cu tigari?
Multi romani se confrunta cu saracia neavand ce sa puna pe masa si tu te vaiti ca n-ai tigari ca sa te droghezi.
Tigara contine nicotina. Nicotina provoaca dependenta, prin urmare este stupefiant. Un drog este un stupefiant. Asta pentru prostii care imi vor reprosa ca tigara nu este un drog.