| RockStar a întrebat:

Hmm. am realizat un lucru sau numai mi se pare mie rolling eyes. Ca el poate sta doar pentru bani mei thinking
Eu cred ca este o rusine ca un baiat sa ii ceara bani la o fata thinking nu credeti asta?straight face
Nu pot sa zic ca el nu are bani dar rar are deoarece are si el treburile lui :d. Recunosc iau un pachet de tigari sau cine stie ce dar fumam amandoi sau impartim amandoi. totusi si el cand are bani ia tigari sau altceva si impartim thinking dar nu vreau sa fiu chiar asa de bagacioasa si sa spun ca el " imi cere bani ". ma intreaba daca am si daca am ne luam tigari daca nu ne fumam unu pe altul laughing. [ nu stiu daca ati inteles dar na :-s laughing ] :*. A si sa nu uit eu nu fumez cine stie ce maxim 3 tigari pe zi. dar totusi lui ii ramane pachetul si il tine maxim pana a doua zi dar dimineata oh go on deoarece este un fraier care ii cere tigari ca nesimtitul si + ala are tigari dar na ii cere lui si iubi ii cam prostut si ii da dar nu una ci doua deoarece asa cere ala chiar daca iubi ramane cu una x_X. Dar si ieri am fost la suc si eu nu aveam nici un leu deoarece nu am avut de la cine sa cer deoarece erau plecati ai mei de acasa. nu este vorba ca nu mi-a facut nimeni cinste oricum nu prea ma simteam eu asa de bine si nu aveam chef de nimic sad oricum am vazut ca si in caffe bar oh go on nici nu prea avrut sa fiu aproape langa el oh go on. si dupa aceea mi-a zis ca numai vrea sa ne certam si sa fim unu departe de el. eu ies ca am ceva treaba :*. O duminica placuta :*.

22 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Urat din partea lui ca iti cere bani, asta dovedeste ca sta cu tine doar pentru bani

| RockStar explică (pentru mona):

Nu stiu sincer

| IsabelaIssa a răspuns:

Eu ti-am spus sa te mai gadesti in legatura cu el. Nu stiu ce alte sfaturi sa iti mai dau, ca oricum nu asculti.

| RockStar explică (pentru IsabelaIssa):

Azi pot sa spun ca sa comportat frumos cu mine fara strigaturi / certuri. Eu incerc sa ma schimb si sa speram ca si el se va schimba thinking

| IsabelaIssa a răspuns (pentru RockStar):

Speranta moare ultima...

| RockStar explică (pentru IsabelaIssa):

Poate.

| CannbalCorpse a răspuns:

Dacă îţi cere bani nu este normal.Dar dacă tu iti cumperi un pachet si fumati amandoi nu este aşa grav.
Dacă stă cu tine doar pentru bani dă.i papucii Sper că te.am ajutat! O seară bună!

| RockStar explică (pentru CannbalCorpse):

Eu una nu am treaba ca fumam amandoi deoarece si el cand are bani isi cumpara tigari si impartim dar na eu am aproape in fiecare zi bani de buzunar :d.

| Roxana121 a răspuns:

Se intimpla uneori sa cumperi si tu ceva din banii tai...da odata in anbig grin nu in fiecare zi draga, fiecare cu tigarile lui daca tu fumezi 3 pe zi iti ajunge un pachet pe mult timp, el daca le schimba in fiecare zi lasa sa scoata din buzunaru lui(pentru ke mai e barbat) Apropo locuiti impreuna sau fiecare la casa lui?

| RockStar explică (pentru Roxana121):

Nu locuim impreuna.

| LolaLollita a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu e deloc in regula. Impartitul tigarilor acum nu e mare lucru. Dar impartiti-le voi, prietenul lui nu are nicio treaba, nu ai dc sa-i dai si lui.

| RockStar explică (pentru LolaLollita):

Eu nu am treaba ca ia si amicul lui dar na nici chiar exagerat thinking infine oricum acum speram ca o sa fie totul mai bine.

| victorandrei a răspuns:

Problema sunt tigarile nu banii laughing). Daca omul vede ca merge de ce sa nu profite laughing cine te pune sa ii dai?

| RockStar explică (pentru victorandrei):

Sa profite? O sa vedem cine profita unu de altul :*!

| victorandrei a răspuns (pentru RockStar):

Fi rea laughing musca din el laughing

| RockStar explică (pentru victorandrei):

Acum rolling on the floor

| Samurah a răspuns:

Nu prea e bine ca iti cere bani si ca sta mai mult pe banii tai, este profitor dupa parerea mea.Gaseste-ti alta iubire.
Sper ca te-am ajutat.

| RockStar explică (pentru Samurah):

Cand am bani iau tigari recunosc. dar cand nu am nici un leu sincer nu face crize thinking

| Chiorix a răspuns:

Bună RockStar!

Da, este o ruşine ca un băiat să ceară bani unei fete.Eu zic ca de acum încolo cand îţi cere bani tu să nu îi dai ca să vezi cum reacţionează. Dacă se supără cred că ar trebui să te desparţi de el.

Baftă!

| RockStar explică (pentru Chiorix):

Eu ii zic frumos ca nu am dar imi zice sa stau linistita :*. Nu se supara.

| Marin_Yrynel_1993 a răspuns:

Daca sta cu tine doar pentru tigarile tale...nu este ok! app, kati ani ai?

| RockStar explică (pentru Marin_Yrynel_1993):

Am 20 de ani :d. infine chiar nu ma mai intereseaza thinking Ca vad ca unii o iau la batjocora. nu e vorba de tine oh go on.