| anonim_4396 a întrebat:

Tie iti place ciocolata ROM? Ciocolata copilariei noastre si a parintilor nostri. happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand eram in Spania mi-a adus taicameu un bax care avea intre 30 si 50 de bucati de rom. Grea era tentatia sa nu ma ating de 3 pe zi dar reuseam sa halesc cate 2-1 cel putin sa mai reziste rezerva. Si uite asa cand mai trec prin mall o sa caut o cutie cu bomboane alcolizate macar imi aduc aminte de romu ala laughing

| Andreeush a răspuns:

E una dintre preferatele mele.

| SilentRain a răspuns:

O ador, e preferata mea love struck

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

De fiecare data cand merg la cumparaturi pun in cos cel putin 2 ciocolate ROM dublu. Si ma mai plang ca am burta si nu mai reusesc sa slabesc. Daca e buna ciocolata ROM?

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciocolata amăruie și Rom sunt preferatele mele, la fel că tine îmi cumpăr mereu
Exact aceiași "problema " o am și eu, nici acum nu am aflat cum m-am îngrășat așa de repede

| FaraNumePls a răspuns:

Mie mi place ROM cu lapte si caramel. Tie? happy

| CleanHeart a răspuns:

Da, o ador.

| Henrypericolpublic a răspuns:

O ador.E foarte buna și gustoasă.