| bisericamatii a întrebat:

Care considerați voi că sunt reclamele copilăriei noastre?

(Scuze pentru categorie)

8 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Faimoasele reclame de la Coca-Cola de Craciun, Reclamele cu Dorel (Unirea), Reclamele de la Tuborg de Craciun, ...sunt multe

| Florin9Florin9 a răspuns:

Îmi amintesc de o reclamă la apă sau ce era, că prințul de foc se ducea la vânătoare și se întâlnea cu regina gheții și se îndrăgosteau din priviri, cam atât îmi amintesc.

| danutzu96 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Reclama la Izvorul minunilor laughing

| Demidol a răspuns:

Ce generatie? Cand erai tu copil? Sau esti?

| bisericamatii explică (pentru Demidol):

Nuu...de exemplu când erai tu copil, cam așa ceva?

| Demidol a răspuns (pentru bisericamatii):

Am inteles.

| Demidol a răspuns:

Vechi, vechi, de pe vremea cand nici @sadrian46 nu se nascuse. Dar frumoase. Am citit pe sarite si cel mai mult m-a amuzat cea cu "guma higienica". Valabila si azi.
https://www.cronicipebune.ro/reclame-vechi-romanesti-2/

| buburuzaDLP a răspuns:

Reclamă la jonshon acel şampon pentru copii laughing