| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tie iti place culoarea pielii corpului tau? Ce culoare are pielea corpului tau?

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Hai sa iti dau raspunsul unui designer: in codul RGB, pe orice calculator vei introduce la rosu (R) numarul 240, la verde (G) 200 si la albastru (B) 170, vei obtine una din nuantele pielii pe care eu am gasit-o. Nu stiu daca e a mea, e doar asemanatoare, pentru ca depinde si de cita lumina cade pe piele, si de culoarea luminii ce cade pe ea. Deci ar fi o intreaga stiinta sa aflu culoarea exacta a pielii mele, pentru ca redarea exacta pe calculator a unei culori din lumea reala nu este un lucru usor de facut pentru un designer. happy

| T0T a răspuns:

Nu, mi-aș fi dorit să mă nasc transparent.

| Mayhem666 a răspuns:

Imi place intr-o oarecare masura, dar mi-ar fi placut sa fiu mai albicios, asa cam ca asiaticii.

| Sociopat a răspuns:

Da. E alba.

| MaliciousDeath a răspuns:

In general imi place, este alba.Dar cateodata ma enerveaza, se observa imediat daca ai stanutat/ai plans/n-ai dormit de 3 zile sau te-ai certat cu vreo pisica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pielea deschisa dar mi-as fi dorit sa fie alba in adevaratul sens al cuvantului. Pielea aia, pur si simplu var, mi se pare atat de delicata, inocenta, angelica si cum mai vrei tu. Balesc cand ma uit la poze cu persoane care sufera de albinism dar stau bine mersi fara cancer de piele, arsuri solare si alte minuni de genul. laughing

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Pielea mea are culoarea pielii