| eliscr a întrebat:

Știți cumva câtă nicotina au țigările Pall Mall S-line Flow Purple? Nu găsesc niciunde si sunt curioasa

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Decat mi-ai scrie mie sa citesc intrebarile (eu le-am citit si le-am si inteles) mai bine ti-ai citi tie raspunsurile! Sunt pline de greseli gramaticale. Una din regulile TPU spune ca trebuie sa scriem corect gramatical. Mai mult, site-ul, ne si atentioneaza sa acordam 20 de secunde verificarii raspunsurilor date inainte de a le posta.

| lpavel a răspuns:

Multa, putina, ce conteaza? tot nicotina e si e la fel de daunator ca otrava, diferenta e ca de la nicotina mori incetul cu incetul si nu observi!

| stefanpkr a răspuns:

Am gasit eu ceva, cred ca e vorba de aceiasi marca, doar culoarea difera...
Informatii produs

Pall Mall violet sensations superslims.
CARACTERISTICI GENERALE

Ingrediente Gudron 4 mg, nicotina 0.4 mg. monoxid de carbon 3 mg.
Cantitate neta (kg/buc/l) 0.017
Tara origine Romania
Subcategoria Tigarete