| Pamanteanul a întrebat:

Știți de ce femeile înșală bărbații și ii dezamăgesc? Pentru ca femeile sunt ființe foarte inteligente, știu sa tina secrete, știu sa joace teatru foarte bine, nu au mila de bărbați, ele vor doar sa se dea mare în societate cu un bărbat și știe deja ca la sfârșit va părăsi bărbatul, au o minte foarte geniala femeile, pe când noi bărbații nu știm nimic, vedem doar ca femeia ne place și atât. Asta cred eu ca e adevărul, nu mi l-a spus nimeni, dar asta cred eu ca e.Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Unul din motive ar fi ca nu sunt satisfacute cu ce au acasa si asteptand in zadar ca barbatul sa le satisfaca, ajung sa fie frustrate si nemultumite, asa ca, isi cauta un amant.

| Pamanteanul explică (pentru Violleta2022):

Pff, mi-ar plăcea ca toate femeile sa zică asa adevăruri crude.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Culmea e ca ai dreptate femeile sunt inteligente emotional iar barbati rational,de mintit,manipulat,inselat cine nu face, ascundem mereu partea asta,suntem niste ipocriti, falsi, mincinosi, toti filolozofi sperau la idealism, darwin a descopert ca suntem primate, ce poti cere de la niste primate care actioneaza emotional

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... dar si barbatii de ce inseala? thinking

| Florin9Florin9 a răspuns:

Dovada supremă că tu ești de fapt RAY dar cu alt cont big grin

| RAY a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Cateodata asa sunt

| GirlOnline81 a răspuns:

" Știți de ce inseala femeile?"

Dintr-o multime de motive: de curiozitate, de proaste, ca sa se răzbune, din obișnuința, din neîmplinire, de plăcere etc... La fel ca și bărbațiiwinking.

| Morbid a răspuns:

Eu cred că nu se pot controla, de aia înșeală. Poți să ai perfecțiunea întruchipată acasă, întotdeauna exista tentații...
Și bărbații în mare tot de aia înșeală, sunt și cazuri când e cum zici tu numai că atunci e cu răzbunare și chestii din astea.
Iar dacă o femeie nu mai e interesata o sa fie iadul pe pământ pentru ăla, o sa l insele pe fata fara nici o jenă o sa se de-a la alții de fata cu el.