| Anonim5647 a întrebat:

Toata populatia țării :-Ce se va intampla de maine?
Observator :-Cati bani face Vulpița? Cu cine a fost prinsa Vulpița? Cu cine s-a iubit Viorel? News! News! News!
Ce parere aveti?laughing)

26 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Măcar de s-ar da despre scandalu plus bio... ăla chiar merită mediatizat

Bula
| Bula a răspuns:

N-ai frica, probabil fiecare a facut mai multi bani decat tine, care vizionezi cu gura casca. tongue

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Țara arde și vulpița se piaptănă.
Și se epilează jos.

| Swetlly122 a răspuns (pentru sadrian46):

Pai și vrei sa nu se epileze?laughing

| sadrian46 a răspuns (pentru Swetlly122):

Nu am eu treabă cu ce face ea cu găurica, pe bune.

| Drimmero a răspuns:

Antena 1 ar trebui reclamata si inchisa pentru ca prin emisiunea aia isi bate joc de 2 bolnavi mintal, nu e ok ce se intampla, dar nu ai prea mari asteptari de la antena satelor a.k.a antena 1, pana la urma publicul e cel mai vinovat ca se uita la asa ceva,, dar privind ce populatie traieste in Romania nu e deloc greu sa-ti dai seama de toata circoteca.

| Gruzzly a răspuns (pentru Drimmero):

Boos vezi ca suntem in democrație daca vrei sa sa nu fie presa liberă du-te in China sau in Coreea de Nord iar frustrările tale vor fi ameriolate. Ce te intereseaza ce se află pe un post tv atât timp cât tu nu te uiti fiecare se uita la ce vrea oricum in Romania asta se promoveaza fiecare cu ce poate. Oricum unii se uita doar sa se amuze nu ca neapărat i-ar interesa.

| Wr3nch a răspuns:

Stai linistit ca de fapt e invers. Publicul care se uita la TV e mai interesat de ei sau voma de la duetul fatal Romania TV-Antena 3 laughing

| Andreeush a răspuns:

Numai mie îmi e greață când aud de aceștia doi?

| Alverto a răspuns (pentru Andreeush):

Eu zic sa îți fie greață de televiziunea în sine, nu de ei... Ei sunt doar doi oameni dintr-o zonă nedezvoltată, e vina celor de la TV

| Andreeush a răspuns (pentru Alverto):

Asta e clar că e vina televiziunii, cei de la antenă profită de pe urma unor oameni naivi și fără educație.

| johnnny123 a răspuns:

Sunt de parere ca fiecare televiziune se adreseaza publicului ei.

Din pacate, publicul antenelor este de un nivel atat de scazut incat este incapabil sa inteleaga care sunt problemele reale, si nu vrea altceva decat sa se uite la emisiuni care le omoara si putinii neuroni pe care-i mai au.

| Gruzzly a răspuns (pentru johnnny123):

Nu încurca antenele fiecare e pe segmentul lor daca nu stii nu iti da cu parerea, Antena 1 e un post generalist, Antena 3 e de stiri iar Antena Stars e cu porcariile alea de vedete aia chiar e varza.
Fiecare se uita la ce vrea atata timp cat isi ia informațiile si le verifica ca asa fake news este peste tot mai ales la posturile care ling guvernul Orban de fraieri cu excepția câtorva oameni care stiu ce fac pe acolo.

| johnnny123 a răspuns (pentru Gruzzly):

Departe de mine gandul sa ma contrazic cu un specialist in Antene cum esti tu, dar daca ai impresia ca publicul Antena 3 verifica informatiile din mai multe surse, delirezi.

| Gruzzly a răspuns (pentru johnnny123):

Eu unul incerc sa verific din toate sursele pe mine nu ma intereseaza ce fac altii acum fiecare se uita la ce vrea dar dupa sa nu își dea cu parerea daca a citit o stire falsă și are impresia ca e adevărată. Gen Pizdi 24 sau Realitatea Faliment. Toți mai dau si stiri false până si Pro tv dar la aia nu am mir.

| Gruzzly a răspuns (pentru Gruzzly):

Mai ales ca antena 3 nu cred ca dau stiri false mai multe decât alte publicații, dar te inteleg ca esti frustrat până la urma fiecare vrea sa audă ce vrea daca aude ceva ce nu ii place trebuie sa faca gargara.

| johnnny123 a răspuns (pentru Gruzzly):

Sunt convins ca verifici din mai multe surse. De la Gadea, de la Badea, de la Ursu.

| Gruzzly a răspuns (pentru johnnny123):

N am cu cine las-o asalaughing

| johnnny123 a răspuns (pentru Gruzzly):

Mi-ai luat vorba din gura

| Gruzzly a răspuns (pentru johnnny123):

laughing

| Alverto a răspuns:

Mda, românii întotdeauna vor urmării non-valori, crezi că cei ca tine care urmăresc toate prostiile vor avea succes în viață? Și stai calm, cei care urmăresc asta, nu stiu că de fapt ei sunt mai idioți decât acei doi fiindcă se uită la așa ceva. Bine că am ales sa nu mă mai uit la TV din 2019

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma intereseaza mai mult ce face vulpita decat orice problema enuntata mai sus aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu ştiam că încă se mai vorbeşte despre ăştia doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul acesta îl va depăși pe Tânăr și neliniștit, diferența e ca aceștia doi sunt, Tineri și Nenorociti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o părere, îți spun un lucru clar, ăsta este publicul.
Tot ceea ce vezi la televizor există pentru că mai există un public care dorește aceste lucruri și consumă aceste lucruri când dă peste ele la televizor.

| Mogiojojo a răspuns:

Nu am vazut nici macar un episod din emisiunea aia odioasa cu Viorel si Vulpita, deci nu ma deranjeaza.