| noi3 a întrebat:

"Toate femeile sunt c*rve in afara de mama si bunica, dar cum si ele sunt femei..." (Napoleon)

de acord?
"da" sau "nu".
fara filozofari inutile.

Răspuns Câştigător
| 54ndy a răspuns:

Bineînţeles că nu toate, doar 99% din ele sunt c...

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu pot fi de acord cu un misogin. Deci NU!

NOname
| NOname a răspuns:

Hey, voi3, stai să înţeleg şi eu: ai vrut păreri sau doar răspunsuri afirmative/pozitive?
De ce mai pui o întrebare, când ai idei preconcepute şi nu poţi accepta o părere diferită de a ta?

NOname
| NOname a răspuns:

Dacă şi aia e filozofia...
Apropo, doar "filozofiile" mele te-au deranjat? Cum de?

Mai bine cereai simplu: "Răspunsuri cât mai seci cu putinţă şi preferabi unele, care încep cu "D" şi se termină cu "A"!".
Aşa îţi ocoleam frumos întrebarea şi toată lumea ar fi fost mulţumită.

Salut!

| Laya a răspuns:

Napoleon vorbea in numele familiei luilaughing. Normal ca NU! Nu a ajuns nimeni sa cunoasca toate femeile si sa vada modu'-n care gandeste fiecare...deci, e un NU clar!big grin

| noi3 explică:

Da.

| noi3 explică:

Draga "fara nume", chiar daca poza ta este in alb negru eu intuiesc nuanta blonda din ea, precum si din raspunsul tau [cel de-al 2lea].

pe scurt, reiau: "fara filozofari inutile."

| noi3 explică:

Nu m-au deranjat filozofarile tale... ti-am raspuns personal pentru ca tu m-ai abordat direct.

Si chiar am cerut raspunsuri seci: "da" sau "nu".

| KaterinaPetrova a răspuns:

Napoleon asta sa o mai ia si in manalaughing)... sa vorbeasca inn numele familiei luilaughing)))) cu toate ca omul cam are dreptatelaughing a prevazut el ca sec 21 o sa fie plin de c*rve.laughing) cu unele exceptiitongue destept omlaughing FUNDOI/

| Elial a răspuns:

Dac in afara de maicata si bunicata pentru. tine toate sunt curve at, tu pentru mine esti un c*rvar... poti sa imi dai si report si ce vrei tu pentru. ca nu imi pasatongue

| VadTot a răspuns:

Cu Totii Suntem o apa si un pamant deci cu totii suntem pacatosi iar cinesi pune speranta si viseaza ca a inalnit marea Dragoste s au ceva de genul acesta cu siguranta acea persoana va avea numai de suferit.Deci cu totii ne ducem in acelasi loc si si totii suntem niste bieti Pacatosi fara Drum de intoarcere.