| adryano05 a întrebat:

Tocmai am aflat ca am mostenit o suma frumusica de bani (nici mare, nici mica) 50.000 E de la o ruda indepartata din Canada. Sunt tanar, asa ca vreau sa ma distrez, dar cum as putea sa-i cheltui? Cine m-ar putea ajuta? happy

Răspuns Câştigător
| joanna_1070 a răspuns:

Eu te-as putea ajuta sa ii cheltui laughing

3 răspunsuri:
| Dianna a răspuns:

Du`te in Amsterdam sa te distrezi vreo 2-3 zile si apoi investeste restul in ceva.Amsterdamu` e vissss; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomanda-mi si mie o matusa Tamara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing eu as zice sa vezi cum faci si sa investesti o parte din ei.
Nu te arunca sa ii cheltui pe toti ca ai sa plangi mai tarziu.