| Bianca_4346 a întrebat:

Tocmai mi-am schimbat numele din NyXxYe in Bianca...realizasem ca multi credeau ca sunt baiat...uuuff...am scapat...cred...adikBianca e nume de fata... sper sa nu mai zica nimeni ca sunt baiat...laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Bine măi, domnișorico!
Acum nu mai suntem și noi în ceață. A venit soarele și pe strada noastră. Uraaaaaaaaaaaaaa...
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bravo laughing
Si eu mi-am schimbat numele si nu am anuntat pe nimenilaughingaaaa...si mi-am schimbat si avataru!laughing)

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

OkhappyAm inteles big grin Acum cu siguranta nu o sa te mai confundam kiss

| ViVi a răspuns:

Daca te referi la mine scuze happy ti-am zis din repezeala
tongue

| ing. a răspuns:

Buna Biancakiss. Dap, si eu credeam ca esti fata.smug
Intuitiasmug sau avatarulbig grin.
Te pupkiss.

| marry a răspuns:

Sincer si eu credeam ca esti baiat... dar asta la inceput big grin...ca am citit un raspuns de al tau la un moment dat si mi-am dat seama ca esti fatatongue

| Bianca_4346 explică:

Adica bianca*...greseala mea

| StarDust a răspuns:

laughing eu stiam ca esti fata dupa avatar tongue nu imi imaginez un baiat punand un avatar asatongue ( sa nu mi-o iei in nume de rau worried nu spuneam ca este urat worried )