| TrixLove a întrebat:

Tocmai scriu o poveste si am foarte mare de ajutorul vostru. Dau funda si vot si tot ce vrei, dar dati-mi si mie cateva nume de baieti.

Tin sa informez ca povestea e gen Twilight. Adica cu vampiri. Deci să fie ceva nume deosebite.
Va rog! Am nevoie urgenta! Dati-mi mai multe exemple ca sa am de unde sa aleg.

Răspuns Câştigător
| Miruuuuu a răspuns:

Stefan
Damon
Dimitri
Matt
Alastair
Allan
Andy
Bryan
Charlie
Gale
Garry
Scott
Mason
Dustin
Drew
Brad
Bob
Cred ca sunt de ajuns >big grin

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nume romanesti sau? straight face

| Nymphetamine a răspuns:

Adonis
Axel
Bartolomeu
Belmondo
Bruno
Benny
Bjorg
Chris
Damian
Diehard
Danny
Erich
Ernest
Eres
Fabian
Fritz
Max
Maxim
Maximilian
Walter
Werner
Yannis

happy

| TrixLove explică:

Va rog dati-mi mai multe exemple...adica pentru mai multe personaje...si asa am de unde sa aleg. mersi

| TrixLove explică:

Si cine îmi mai poate da câteva nume de fete? Tot în genul ăsta. Am mintea goală.

| Gini a răspuns:

Stefan, Damon, Katerine, Mekare, klaus, Elijah, Vicki... Si cam atat stiu (sunt luate dintr-un serial cu vampiri)