| Mariuss331 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Puteti sa-mi dati cateva exemple de telefoane dual sim (in afara de iPhone)?

Răspuns Câştigător
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Blakbery 8900 curve, Blakbery 9700, Nokia C5-O3,Nokia C7, Nokia E72, Nokia E7, unul mai ieftin Nokia 6700.Bine acum depinde si de la ce firma le vrei si cu ce abilitati le doresti. Sper ca ti-am fost de ajutor.

7 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Iphone nu e dual. Allview da, si e si ieftin, raport bun calitate-pret

| Toshima a răspuns:

Nokia E71

| Toshima a răspuns:

Nokia E71, AllWiew

| ccrryyss a răspuns:

Salut eu am un Allview q1 si este foarte bun.Pot fi folosite ambele cartele simultan.Calitate buna si un pret foarte bun dupa parerea mea. Funda?

| mariusanton a răspuns:

Buna supertablete.ro au o groaza de modele si oferte eu mi-am luat un dual sim la 2 mil (funda)

| madalina3 a răspuns:

Depinde ce telefon vrei
dar din cate stiu pentru orice exemplu de telefon exista cate o replica(dual sim)
tu de care vrei?