| ÈριcĿ a întrebat:

"Tot ce e bun în viaţă e imoral, ilegal sau îngraşă."Păreri?

4 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Nu chiar tot...Dar cu siguranta 80% din dorintele trupesti,ca cele sufletesti nu sunt imorale, ilegale sau ingrasa, decat rareori. Uneori chiar slabesctongue

| wintermee11 a răspuns:

Consumam din toate oricum, cu sau fara voia noastra.viata ne incearca cu de toate cele amintite mai sus.asa ca.atentie la ''dieta''. Numai bine!

| Nuvăsufăr a răspuns:

Am o cană cu aşa ceva.

| 13cris a răspuns:

Dupa parerea mea e o prostie! Intr-adevar unele lucruri bune sunt imorale, ilegale sau ingrasa... dar dupa parerea mea nici macar 50% nu e valabil! Dar pana la urma depinde de la persoana la persoana, fiecare cu poftele lui!