| UnuCuSapca a întrebat:

Salut, am acasa un J3 2016 de un an si de cand l-am cumpărat, când sunt intr-un apel, daca ma mai suna cineva nu primesc nici un fel de notificare, nu stiu cine m-a sunat sau daca m-a sunat. Iar in timpul apelului nu ma atentioneaza absolut nimic. Am dat si un restart din fabrica si nu am rezolvat nimic

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Vezi la setarile de notificare, indicat este sa pun apel in asteptare asa. apuci sa vezi cine te suna.