| catalin7083003 a întrebat:

Tot văd ca se folosește foarte des acum ("e la moda") emojiul cu fata de piatra (????). Îmi poate explica cineva când se folosește in conversații acest emoji și ce înseamnă? Ofer funda răspunsului cel mai explicit. Mulțumesc ????

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la moai emoji nu o sa intru in detalii deoarece depinde de context dar cu preponderenta reprezinta un ton sarcastic(Ce imi mai place sa merg la munca *moai emoji*). Ai putea sa deduci semnificatia si singur observand contextul.