| RAY a întrebat:

Tot vad coduri de astea de Vodafone si ma intreb voi ati castigat ceva?
eu doar internet,minute si atat, faza e ca si fara acel asa zis castig tot am o oferta activa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am castigat nimic care sa ma avantajeze. Oricum concursul asta e facut special sa pice ciurucuri gen 1000 mb net, o zi net nelimitat sau alte sanse de participare. E intentionat. Restul e doar efect grafic. happy
Dar apreciez oricum initiativa. Pentru unii inseamna ceva si ciurucurile.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, vrajeli, dar vad ca TPU bombardat cu tot felul de codurii, uni spera la masina aia