| diana0983 a întrebat:

TPU am inca o intrebare de ce aproape mereu am o stare de suparare... cand ascult niste melodii mai triste de ex imi vine starea de suparare crying

2 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Deoarece fiecare avem propriile reactii, fiecare are o atractie fata de mediul inconjurator in felul sau. Nu se poate explica de ce te fac sa plangi, poate pentru ca ai o sensibilitate pentru acele melodii si le traiesti emotiile.

| aniriiiiii a răspuns:

Cand esti suparta incearca, din contra, sa asculti melodii vesele, sa te uiti p net la faze de ras [asa te vei inveseli], intra pe situri gen cocalari.com si te vei amuza copios, incearca sa suni o prietena sa barfiti putin, iesi pe afara cu o prietena, fa pozele vesele incearca sa depasesti aceasta stare