| marrr a întrebat:

Hey TPUhappy. Trec si eu printr-o stare din aceea "nasoala". Ascult numai melodii triste, imi vine sa plang din orice si nu am niciun chef de scoala. Cam fac din tantar armasar, dar parca necazurile vin toate asupra mea. Si ca sa fac fata si sa ma descarc, plangstraight face. Ce sa fac sa ies din starea asta?[categoria nu este aleasa pentru ca e cea mai vizitata, asa cum spun unii].

4 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Categoric ai nevoie de un baiat care sa fie aproape de tine, care sa te inteleaga si la bine si la greu si aici imi aduc aminte de un citat celebru: ``Toate neputintele se reduc la una: aceea de a iubi, aceea de a evada din propria tristete.``

| roxx_5565 a răspuns:

Pai
Ce ai?

Gaseste-t un iubit sau macar o prietena buna buna care sa te inteleaga si sa iti dea sfaturi

lasa melodiile ca te fac si mai tare sa plang
si eu am avut stari din astea

dar am trecut peste am ascultat cateva melodii triste dar apoi am spus ca nu trebuie sa sufar in situatia mea pentru el...

Am lasat melodiile alea triste si am inceput sa ascult melodiile care imi placeau inainte

Imi aduc aminte si acum
poate
ca incep sa plang... dar asta eUit...si ma abtin cate o data

mie mi s-a intamplat acum 1 saptamana aproape 2 cand plangeam

Mai ales acum

Cand ii vad la scoala impreuna

Imi vn sa planggg

Da`trec si pestesad

Nu mai suferii

si daca nu iti poti face vre`o prietena poti vorbii cu noi sau... cel putin cu mine

Te inteleg

Papaa multi pupici!

| wnikon a răspuns:

Cauta un sprijin cu care sa te faca sa uiti tot dar scoala nu o rata e sa-ti fie de folos pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai
Ce ai?

Gaseste-t un iubit sau macar o prietena buna buna care sa te inteleaga si sa iti dea sfaturi

lasa melodiile ca te fac si mai tare sa plang
si eu am avut stari din astea

dar am trecut peste am ascultat cateva melodii triste dar apoi am spus ca nu trebuie sa sufar in situatia mea pentru el...

Am lasat melodiile alea triste si am inceput sa ascult melodiile care imi placeau inainte

Imi aduc aminte si acum
poate
ca incep sa plang... dar asta eUit...si ma abtin cate o data

mie mi s-a intamplat acum 1 saptamana aproape 2 cand plangeam

Mai ales acum

Cand ii vad la scoala impreuna

Imi vn sa planggg

Da`trec si pestesad

Nu mai suferii

si daca nu iti poti face vre`o prietena poti vorbii cu noi sau... cel putin cu mine

Te inteleg

Papaa te pupa roxx

scuze ca nu dau dp profilul meu dar nu mai mergehee hee

love struck