| Mickie611 a întrebat:

TPU, am multi prieteni care termina acum clasa a 8a...si o sa vina cu tricouri albe pe care sa ne semnam. Probabil ca stiti faza. Cum as putea sa ma semnez, adica ce sa scriu sa fie ceva mai deosebit asa...adica nu ceva gen "Succes in continuare!" sau "Te pup!" sau "O sa imi fie dor de tine!" etc. Mersi, funda:*

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Poti scrie ceva de genul : "Cand iti va fi mai greu, sa te gandesti la (exemplu) 8A mereu!", apoi iti scrii numele gen "multi pupici de la X pentru Y".
-
Si, poate intr-o-o zi iti va fi dor de mine: numele tau + semnatura
-
"Aici ti-am dat autograf : semnatura ta"
-
"Succes si capul sus", " Prietenia este un lucru care nu il inveti la scoala. Daca n-ai invatat ce este prietenia, inseamna ca n-ai invatat nimic, cu drag : numele tau", "Azi cu emotie, nostalgie, zambete ascunse si lacrimi usor tremurate printre gene, am spus definitiv;; ramas bun generala;; + numele tau", "Capul sus, mergem mai departe!", fi inventiv/a happy

1 răspuns:
| crazycrazy89 a răspuns:

Compune-i o poezie.de exemplu prietenia e ca o flare nemuritoare singura si unica ta cea mai de pret valoare si mai continui tu...