| Puffulets a întrebat:

TPU! Am o prietena foarte buna care sufera de scolioza, trebuie sa poarte un fel de corset, si afara are voie doar 2 ore in care trebuie sa faca sport. De vreo saptamana tot jucam volei cu ea, eu si inca o fata, dar vreau sa spun ca ne-am saturat ne-am plictisit. Maine eu si cu fata cealalta vrem sa facem ceva impreuna, sa nu mai jucam volei. Imi puteti da niste idei in afara de statul in parc plimbat cu bicicleta sau rolele, jucat carti, spart seminte si mancat inghetata, plimbari.Multumesc!

1 răspuns:
| xBya a răspuns:

Ca tot e vara, de ce nu mergeti sa inotati? Nu cred ca nu exista o piscina acolo la voi, oriunde ati fi + ca inotul face bine la asa afectiuni de genu', asta daca nu trebuie sa poarte corsetul permanent.