| Kiindox a întrebat:

TPU, am si eu o intrebare cat inseamna:numai 2.48 eurocenti/minut catre alte retele mobile nationale
tarife preferentiale catre Digi Mobil Italia (4 eurocenti/minut) si Digi Mobil Spania (3.72 eurocenti/minut)
tarife de maxim 2.48 eurocenti/minut - pentru convorbirile catre destinatiile standard internationale!
cat inseamna 2 euro 48 sau 2, 4 centi Funda

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Dacă spune 2.48 Eurocenți, atunci ar fi 2, 4 cenți dar să nu facă cumva referile la 2 euro și 48 de cenți, vorba aia e marketing...