| Victoria18 a întrebat:

Ce inseamna tarif de 4 eurocenţi/minut în celelalte reţele naţionale la o cartela?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

4,7 lei pe Euro. Deci 4, 7:100 centi =0, 47 lei pe cent * 4 centi= 0, 188 lei adica circa 15 bani pentru ca leul este sub 4, 7. Eu am pus rotund.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai cartela de 5 Eu vorbesti 125 minute, adica 2 ore si 5 minute.

Bula
| Bula a răspuns:

Inseamna ca, cu 1 euro incarcat pe cartela poti vorbi 25 minute incepute pe oricare din celalalte retele din tara.

| CompanyBad a răspuns:

Cam 1.86 - 2 lei

| Victoria18 explică (pentru CompanyBad):

Nu... Cate minute poti sa vorbesti.

| Salontanul a răspuns (pentru CompanyBad):

Bravo! Unde ai facut matematica?

| CompanyBad a răspuns:

Depinde de oferta.