| Max234 a întrebat:

TPU am si eu o intrebare. de exemplu eu joc metin cum fac sa ma filmez si sa il pun pe youtube da nu cu camera de la telefon sau ceva de genu asta eu vreau sa filmez calumea direct de pe pc imi ziceti cum sa fac.

Răspuns Câştigător
| regeleromaniei a răspuns:

Descarca hipercam sau un program asemanator care sa filmeze desktopul si pui metinul pe fullscreen. Ar mai fi A-one Desktop Screen Recorder, I Screen Recorder, Total Screen Recorder Gold sau xfire! pornesti programul si intri in metin. Trebuie sa ai si hotkeys pentru programele astea! succes!