| Gorila12 a întrebat:

TPU am slabit in 4 luni de la 118 la 91 kg, e bine si am facut o anemie de fier *. Este din cauza ca am slabit mult pentru ca am mancat bine numai ca am renuntat la dulce, fast food? Mancam inainte o gramada de porcariii.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari!
Tine-o tot asa, fara dulciuri si mancaruri nesanatose si vei ajunge curand la greutatea normala, dar cel mai important, vei elimina riscul de diabet sau atac de inima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo tie ca ai reusit!
Cat despre anemia de fier intreaba medicul sau la farmacist.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Mergi la medicul tău de familie să-ți prescrie ceva pentru anemie de fier Bravo te felicit cu tota inima ca ai reușit sa slăbești de la 118 la 91 doar în 4 luni bravo țino tot așa și continua ca ești pe drum cel bun frate foarte bine ca ai renunțat la prostile alea