TPU.ro a facut 5 ani si te invita la concurs!

Dragii nostri, astazi TPU.ro implineste 5 ani!

Va multumim din suflet pentru dedicarea care se traduce in atat de multe postari si-n faptul ca ne sunteti alaturi! Apreciem faptul c-am avut ocazia sa interactionam cu atat de multi dintre voi si ne creste inima de bucurie de fiecare data cand vedem pe site cat de tari sunteti, cat de mult va puteti implica si cata disponibilitate pentru a ajuta un alt om aveti!

Pentru ca vrem sa ne sarbatorim alaturi de voi, va invitam la un concurs :) Avem de oferit ca premiu* un weekend la pensiunea Verde-Crud din Cheile Rasnoavei - Rasnov in perioada 13-15 decembrie 2013, intr-o camera dubla cu pat matrimonial.

Tot ce trebuie sa faceti este sa ne ziceti de acum si pana pe 1 decembrie ce va place cel mai mult la TPU.ro. Ca si in cazul altor concursuri de aici, suntem fanii raspunsurilor care reusesc sa depaseasca stadiul monosilabic.

Va tinem pumnii si abia va asteptam raspunsurile! Mult succes!

Alexandra - TPU

*In premiu nu sunt incluse transportul sau mesele la pensiune.

114 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

La mulţi ani TPU!

Nu ştiam de acest site până când nu am intrat într-o zi şi mă uitam peste întrebări.La început chiar nu eram interesat de el, până într-o zi când m-am gândit să-mi fac şi eu cont ca toată lumea.
Da, într-adevăr, am învăţat multe de pe acest site şi nu-mi vine să cred cum a trecut timpul.
E foarte plăcut să vin acasă de la lucru să dau drumul la muzică şi să încerc să ajut, un sfat, o părere, orice.

Vreau să mulţumesc şi adminilor că faceţi o treabă excelentă.

La mulţi ani!

Răspuns utilizator avertizat
NOname
| NOname a răspuns:

La mulţi ani tuturor!
Ce mari ne-am făcut...
Mai un pic şi trecem de cei 7 ani de acasă. : ))

...ce îmi place cel mai mult la TPU? Că există. : )
(Fără premii, vă rog.)

| Grimmjow69 a răspuns:

La mulţi ani!
Îmi place "totul", îmi place faptul că pot ajuta lumea, chiar şi cu o informaţie banală.

p.s: Nu doresc să particip la concurs!

| darrio2007 a răspuns:

Un site de ajutor.Si,de ce nu, au de invatat si cei care credeau ca le stiu pe toate.

| pastru009 a răspuns:

La multi ani si doresc site-ului TPU. sa isi continue existenta intr-un mod nemarginit.

caramela
| caramela a răspuns:

La multi ani si viata lunga:*
ma bucur ca astazi sarbatoresc alaturi de voi, eu 43 de ani, iar voi 5 anisori, ma bucur ca am descopirit acest site, ma bucur ca existati si imi place acest site ca pot ajuta acolo unde cred ca ma pricep, o fac cu mare drag si nu imi pare rau de ceea ce fac, va multumesc ca existati si imi doresc sa ramanem in bune relatii mult timp
La multi ani!

| RazvyCrazV a răspuns:

Mie imi place cel mai mult la TPU ca toate raspunsurile la intrebarile mele sunt pe TPU. I love TPU.

| sempreinvolo30 a răspuns:

Un site super care ne permite sa vorbim despre o orice, ne da posibilitatea sa întrebam bună dar și sa primim în raspunsuri

| 12faly56 a răspuns:

Faptul ca nu permiteti sa se posteze raspunsuri indecente.sarate sau ironice se mai pot accepta.

| mgtow a răspuns:

Sa fiti sanatosi macar daca a-ti convinge pe prostii de la guvern sa faca buletine cu chip m-as bucura.

| Corici a răspuns:

LA multiII ANI TPU.Nu voi trebuie sa ne multumiti ci noi, pentru ca cu ajutorul vostru noi am gasit solutii la probleme uriase, nefavorabile etc.
Si va multumesc mult pentru ca am putut ajuta si pentru ca am putut fi ajutat e cel mai tare site.
Mi-e cel mai mult imi place la TPU faptul ca este totul foarte rapid, sigur, si de incredere.

| cornelmircea1980 a răspuns:

La mulţi ani TPU!

| pci27 a răspuns:

La multi ani TPU!
Daca ar fi un singur motiv pentru care imi place acest site, as spune ca ofera posibilitatea de a ajuta alti utilizatori, pentru care, informatiile postate aici, sunt importante. Felicitari pentru tot ceea ce faceti. Va doresc viata lunga.

| alexandra2000ale a răspuns:

La multi ani TPU. Ceea ce imi place cel mai mult la acest site este ca pot ajuta oamenii, raspunzandu-le la intrebari...

P.S. Nu vreau sa particip la acest concurs!

| CVane a răspuns:

La multi ani TPU!

Ce imi place? Cele 2 picioare de la P.

| Lexi888 a răspuns:

La multi ani.Cel mai tare site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani! happy

| Beautifool a răspuns:

La multi ani..Sunteti cei mai tari ..Bravooo T.P.U..Acest site m-a ajutat in foarte multe probleme si am gasit raspunsul la orice intrebare..Nustiu ce m-as fi facut fara T.P.U...Sa o tineti tot asa..Va pup.:*

| RozNiky a răspuns:

La multi ani TPU!

| Oanapisipisi a răspuns:

Happy Birthday TPU!
Desi am cont pe acest site doar de cateva saptamani m-a ajut foarte mult! Prima data am aflat de el cand am avut varsat-de-vant, de la o prietena. Asta s-a intamplat cam acum un an. Si acum cateva saptamani cand eram constipata am intrebat pe google si mi-a aparut:"Ce sa fac daca sunt tare constipat Va rog, nu radeti sad - TpU" si am dat click. Am gasit o groaza de raspunsuri care m-au ajutat. Apoi mi-am facut cont si am postat si eu 3 intrebari. M-au ajutat foarte mult raspunsurile!
Vreau sa va intreb si eu (pe admini): Cum v-a venit ideea de a creea un site ca acesta?
Le multumesc tuturor celor ce m-au ajutat si adminilor!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este un site util. Ma bucur ca exista si ca pot fi de folos altora. La Multi Ani!
Nu ma intereseaza concursul.

| BlackEyedGirl a răspuns:

La multi aniii TPU! :*
Ce imi place la acest site? Ei bine, imi place ca pot sa ajut unele persoane, mai mult sau mai putin, ca le pot da sfaturi utile, si ca toate nelamuririle, raspunsurile tuturor intrebarilor mele le gasesc aici

| Anonim0123 a răspuns:

Hey TPU, sunteti foarte tari si ma bucur ca exista un astfel de site. Imi place foarte mult ceea ce se posteaza pe site, si mai ales faptul ca se primeste foarte rapid un raspuns, si aici ma refer la administratori care raspund foarte repede oricaror nelamuriri. LA MULTI ANI, TPU!

| HellGirl666 a răspuns:

✰ La mulți ani, TPU! :*.
Nu știu ce m-aș fi făcut fără acest site, mă bucur că există și că suntem uniți, mereu când am avut într-adevăr nevoie de un răspuns, l-am primit.Îmi place că pot ajuta oamenii și că îmi pot împărtăși gândurile cu niște persoane minunate, printre care se află și prieteni happy.
Trăiască TPU!

| mona a răspuns:

5 ani. aproape varsta baietelului meu...ce sa zic, un site interesant si pentru toate categoriile de varsta, inca 50 de ani de acum inainte,, La multi ani!,,

| Niko0o29 a răspuns:

La multi ani TPU!
Acum ceva timp cautam o intrebare si intamplator am intrat pe site. Cand am vazut cate intrebari si cate raspunsuri sunt aici, m-am hotarat sa imi creez si eu un cont. Acum TPU este pentru mine un prieten care stie tot ce vreau eu sa aflu. Un prieten dupa care stau ascunsi alti prieteni pe care nu ii cunosti dar totusi te ajuta.
De ce imi place TPU?
Hmm... poate pentru ca e un site foarte interesant si de mare ajutor pe care te poti baza atunci cand nu mai ai niciun raspuns sau cauti ajutor in toate domeniile.
Felitirati TPU si celor ce stau "ascunsi" in spatele lui!

| Garielu a răspuns:

La multi ani TPU! Si mult succes tuturor.
Mie prima oara cand am intrat pe TPU aveam 10 ani si cautam ca toti raspunsuri la o tema, o curozitate sau pentru un prieten/prietena. Dupa mi-am facut un cont la 11 ani dar am uitat parola big grin ca sa pot pune intrebarile mele.Acum dupa vreo 2 saptamani cu contul acesta nou as spune ca parerea mea destre TPU este: Ca este un site care te ajuta reciproc dand raspunsuri si primind si chiar socializand in commenturi sau mesaje, de asta imi place mie TPU si pentru ca mai este si acel premiu al zilei care este super.De pe accest site am invatat multe lucruri bune (bineinteles) si este un site educativ si chiar si distractiv (la sectiunea discutii). Pentru mine a intra pe TPU in fiecare zi a devenit o necesitate ca si cum intri pe alte jocuri pentru banusul zilei.Dar nu raspund pentru tricouri sau altceva si pentru a ajuta si a fi ajutat la randul meu. Inca o data succes la toti.

| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

La mulţi ani TPU!
Cat de fericit sunt cand vad ca au trecut 5 ani de TPU!
Imi place foarte mult acest site din cauza ca aici poti ajuta oameni pe diferite categorii de interese.Ma simt onorat sa ajut utilizatorii de pe acest site, aici poti ajuta pe cineva fara a cere ceva in schimb. Aici poti sa ceri sfaturi, opinii, ideii, aici iti dezvolti propria gandire, propia cultura generala, aici inveti din toate ceva folositor care in mod sigur te ajuta.Il recomand tuturor. Sunt foarte incantat ca este un site ca acesta. Va multumesc foarte mult ca este acest site!
Mult succes tuturor!

| Oltu_Sandu_1995 a răspuns:

Imi place aici la TPU... toti care raspund la intrebari dificile, toti raspund clar, corect si cu un vocabular bogat.Gasesc tot ce-mi trebuie.