TPU.ro a facut 5 ani si te invita la concurs!

Dragii nostri, astazi TPU.ro implineste 5 ani!

Va multumim din suflet pentru dedicarea care se traduce in atat de multe postari si-n faptul ca ne sunteti alaturi! Apreciem faptul c-am avut ocazia sa interactionam cu atat de multi dintre voi si ne creste inima de bucurie de fiecare data cand vedem pe site cat de tari sunteti, cat de mult va puteti implica si cata disponibilitate pentru a ajuta un alt om aveti!

Pentru ca vrem sa ne sarbatorim alaturi de voi, va invitam la un concurs :) Avem de oferit ca premiu* un weekend la pensiunea Verde-Crud din Cheile Rasnoavei - Rasnov in perioada 13-15 decembrie 2013, intr-o camera dubla cu pat matrimonial.

Tot ce trebuie sa faceti este sa ne ziceti de acum si pana pe 1 decembrie ce va place cel mai mult la TPU.ro. Ca si in cazul altor concursuri de aici, suntem fanii raspunsurilor care reusesc sa depaseasca stadiul monosilabic.

Va tinem pumnii si abia va asteptam raspunsurile! Mult succes!

Alexandra - TPU

*In premiu nu sunt incluse transportul sau mesele la pensiune.

114 răspunsuri:
| violeta02 a răspuns:

La multi ani TPU.Chiar daca mi-am facut cont cu citeva saptamini in urma am inteles ca aici toti suntem prieteni chiar daca nu ne cunoastem.Multumesc TPU ca te-ai gindit la cei care au intrebari si nu stiu cum sa raspunda.SI vreau sa va spun la toti care au cont sa ma invite ca prieten.Te pup TPU!

| Bia142 a răspuns:

La multi ani! Tineti-o tot asawinking

| Beautifool a răspuns:

La multi ani..Sunteti cei mai tari ..Bravooo T.P.U..Acest site m-a ajutat in foarte multe probleme si am gasit raspunsul la orice intrebare..Nustiu ce m-as fi facut fara T.P.U...Sa o tineti tot asa..Va pup.:*

| SweetyBitty a răspuns:

Personalitatea happy

| Anonim0123 a răspuns:

Hey TPU, sunteti foarte tari si ma bucur ca exista un astfel de site. Imi place foarte mult ceea ce se posteaza pe site, si mai ales faptul ca se primeste foarte rapid un raspuns, si aici ma refer la administratori care raspund foarte repede oricaror nelamuriri. LA MULTI ANI, TPU!

| NumelemeuNumeletauNumelenostru a răspuns:

La multi ani..Va doresc succes in continuoare.E foarte bine sat petreci timpu pe TPU..Super..Bravo

| Pisicutza_Alecsandra_1995 a răspuns:

TPU eu nu vreau un premiu sau ceva de genu ca sa va spun la multi ani! Sunt bucuroasa sa va anunt ca tot ce-mi doresc de ziua voastra e sa primesc raspunsuri la intrebari. ATAT!

| Corici a răspuns:

LA multiII ANI TPU.Nu voi trebuie sa ne multumiti ci noi, pentru ca cu ajutorul vostru noi am gasit solutii la probleme uriase, nefavorabile etc.
Si va multumesc mult pentru ca am putut ajuta si pentru ca am putut fi ajutat e cel mai tare site.
Mi-e cel mai mult imi place la TPU faptul ca este totul foarte rapid, sigur, si de incredere.

| Emmilie a răspuns:

La multi Anu TPU! Cam tirziu, dar acum mi-am creat si eu cont...
Pe mine m-a ajutat de multe ori TPU pentru publicarea intrebarilor de care aveam nevoie.Va multumesc!

| anonimus258 a răspuns:

La multi ani pupici

| Caraus_Valeria_1983 a răspuns:

Nu stiam inainte de TPU, despre el am aflat doar cautind proverbe pe ''Google'' si in unul din raspunsuri era pe TPU si acest sait mia parut interesant. Acum invat cel mai bine din clasa si daca imi trebuie ceva eu pot pune oricind intrebari si de care vreau!
La multi ani TPU! Ma bucur ca a fost inventat asa un sait!

| Chaeline a răspuns:

La multi ani TPU!
Pai la inceput, am incercat sa caut o informare despre Groapa Marianelor si am vazut un raspuns pe un site numit TPU.M-am gandit sa incerc ceva nou si sa vad ce am de gasit acolo.In mod normal am inceput sa fiu foarte atrasa de el si nu am observat cum a trecut timpul. La multi ani inca o data! ♥

| piticatalove17 a răspuns:

La multi ani TPU! este un site foarte bun si nu vreau sase inchida vrodata sau ceva de genu la multi ani aici caut tot ce vreau cand uit parola mi-a trimiteti voi multumesc ca ne ajutati la multi ani

| RozNiky a răspuns:

La multi ani TPU!

| mihaela14123 a răspuns:

La multi ani TPU!

Cel mai mult si mai mult imi place ca este un loc unde pot pune intrebari si sa primesc repede sfaturi de la oameni mai experimentati decat mine si de asemenea sa ajut la randul meu, cum pot, pe altii.

Vreau sa va multumesc pentru acesti cinci ani si va mai urez inca odata la multi ani si succes in continuuare.

| Bissy a răspuns:

Nu am sanse sunt incepatoare sad

| ViolettaRaluca12345678 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult pe TPU.RO ca aveti tot ce imi trebuie

| Oltu_Sandu_1995 a răspuns:

Imi place aici la TPU... toti care raspund la intrebari dificile, toti raspund clar, corect si cu un vocabular bogat.Gasesc tot ce-mi trebuie.

| Balan_Claudia_Mihaela_1973 a răspuns:

La multi ani!
Imi place acest site pentru ca este folositor.Am gasit raspuns la multe intrebari din diferite domenii.Ii felicit pe cei care au avut aceasta initiativa.

| Vlad009 a răspuns:

Pentru ca raspunsul celor mai imposibile intrebari, il gasesc intotdeauna aici, va iubesc! De 5 ani. La multi ani, TPU!

| puppylilila a răspuns:

La multi ani!
Prima oara cand a dat de site-ul acesta a fost prin 2010 cand cautam un raspuns.Am inceput sa caut pe GOOGLE si dintr-o data am vazut TPU.
Am dat pe el si am vazut aceasta pagina.Nu prea stiam cum se foloseste si o colega a venit si mi-a aratat. De atunci numa pe acest site intru pentru intrebari.
Multumesc mult ca ati infiintat acest site.

| Manolebyanca a răspuns:

La multi ani TPU,
Imi plaec TPU deoarece pot ajuta lumea chiat si cu un mic raspuns.