| Lidia09 a întrebat:

Trebuie să ai emoții când vorbești cu un băiat? I-am spus că-mi place de el la început mi-a spus că am putea să avem ceva pe viitor., dar după într-un fel a spus că mai bine să nu mai vorbim.(este o chestie pe care el nu o acceptă la mine.) încerc să-l uit, dar nu pot să nu-mi i-au ochii de la el când îl văd. și dacă nu mă uit eu la el se uită el la mine. Când ne vedem ne întâlnim cu privirile. îmi ține privirea! Vreau să-l uit să nu mă mai gândesc la el, dar când parcă reușesc atunci îl văd.???? Acum e indiferent, acum e interesant nu dă nici un semn concret.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Emotii ai doar daca esti o persoana timida!
faptul ca el ti-a spus ca ar fi mai ok sa nu va vorbiti, accepta acest lucru.
stii cum iti poti lua usor gandul de la el? cautand alt baiat!
este imposibil sa nu iti mai placa nimeni din lumea aceasta in afara de acest baiat pe care l-ai adus in discutie.