| Kittynika a întrebat:

Trebuie sa fac un referat la Geografie despre rezervatii naturale, eu din Islanda.Stiti vreun nume de rezervatie naturala din Islanda?
P. S.big grinaca nu sti nu raspunde lasa sa vada cineva care poate stie, si nu ma luati cu, cauta pe google ca iti dau stupid si nefolositor.ca si eu stiu sa caut dar nu gasesc!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Uite ca eu am cautat pe Google si am gasit: http://www.nationalparks-worldwide.info/iceland.htm
Acuma, trebuie sa-ti bati singura capul sa citesti, pentru ca site-ul e in engleza. Asta, asa, ca sunt eu fata buna. Ca puteam sa-ti dau si unul in islandeza, de-ti prindeai urechile.

| ancutssa97 a răspuns:

Cauta pe googlelaughing