| CuRiOaSaAaAa a întrebat:

Trec clasa a 9 a la profil filologie engleza.Trebuie sa recapitulez si eu lectiile din 5-8 la bio, geografie si istorie ca dau test la inceput si vreau sa fac o impresie buna. O problema:eu nu mai am caietele din cls 5-7straight face. Pot lua de undeva de pe net recapitulari? sau macar enumerati niste termeni ca sa le invat definitiile. Funda

1 răspuns:
| Acadeeeaa a răspuns:

Si eu tot a9a filologie intrulove struck. Sa stii ca o sa ni se dea test recapitulativ( cls a8a.)winking!