| RAY a întrebat:

Treningul ar trebui sa se poarte doar în sala de sport, nu?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Corect, dar adaug ca e permis sa-l poarte cocalarii si mafiotii rusi. (e o gluma, fiecare poarta ce-i place)
Cheers

| RAY explică (pentru FreddieM):

Un om cu creieraș

20 răspunsuri:
| RAY explică:

| DemonLord proasta esti

| RAY explică:

în 28 Iulie | SevenScents a răspuns:
Declară răspunsul câştigător
Iar cei care se antrenează în aer liber trebuie să poarte salopete, nu?

Nu era logic sa se înțeleagă ca folosim treningul când facem sport

| Mosotti a răspuns:

Nu, se poate purta oriunde.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Mie așa mi se pare rațional, de asta se numește haine de sport

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu, eu purtam des trening ca imi era f comod in el cam oriunde in afara de scoala si facultate, spre deosebire de a purta costum ce n-am suportat niciodata de incomod ce e.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Puteai purta blugi, pantaloni scurti, și eu port ca sunt grăsuț, dar treningul este doar pentru sport

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Eu purtam si in casa si pe afara cand ma ducem incolo si coace, nu era o problema.
Sport nu faceam in trening la sala, culmea, ci in bluza cu maneca scurta si pantaloni scurti, ca imi era cald si aveam nevoie sa nu ma incing in treningul ala.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Eu am observat opusul mi foarte răcoare in trening

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Mda, inseamna ca tu te racesti in el, eu ma incingeam facand miscare, plus ca dupa antrenament imi era mult mai usor sa spal bluza si pantalonii scurti de transpiratie decat treningul.

| Dismally a răspuns:

Cam da, dar esti liber sa-l porti unde vrei tu, chiar si la nunta big grin

| oglindasultanului a răspuns:

Nu e o regula. Oamenii sunt liberi sa aleaga, legile nu-i organizeaza chiar asa.

| mastadont a răspuns:

Treningul ar trebui să se poarte ori unde. E cea mai comodă îmbrăcăminte după părerea mea.

| RAY explică (pentru mastadont):

Și la nunta, dar tu blugi nu porți?

| mastadont a răspuns (pentru RAY):

La ocazii speciale e altceva. În rest nu, nu port blugi aproape deloc, mi se par incomozi.

Răspuns utilizator avertizat