| gabriel_9090 a întrebat:

Trupa jonas da destramat?! daca nu atunci de ce joe jonas canda singur"?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

DA. S-au destramat in urma scandalului pe care l-au avut in familie cand au aflat ca Kevin este gay si sponsorizeaza site-uri porno (pentru gay).

2 răspunsuri:
| gabriel_9090 explică:

Woow ce tragedie:&

| Elisa_7337 a răspuns:

De fapt, daca nu stiai, Jonas Brothers nu s-au destramat din cauza lui Kevin :)) Nu s-a intamplat nimic cu el. S-au destramat pentru ca Joe si Nick au vrut cariere solo. Ca sa stii si tu, urmeaza un nou album Jonas anul asta sau anul viitor.Au scos in decembrie un nou single. Se numeste Dance until tomorow. Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=tc-MnXa58xw. Daca vrei sa afli ceva despre Jonas doar intreaba-ma. Iti raspund la orice intrebare