| Park1Suin a întrebat:

De ce s-a destramat trupa rock Seremedy?

7 răspunsuri:
| RoxanaGhost a răspuns:

Din câte am auzit Zohio şi seike s-au certat thinking Alte zvonuri spun ca o fost din cauza lui yohio sad alţii spun că seike o lăsat o scdrisoare şi nuştiu cum
Din câte am văzut pe twitter cred că ei chiar sunt certaţilaughing [nu se urmăresc unul pe altul pe twitter straight face...]

| RoxanaGhost a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Scuze pentru greşelile gramaticale.Are probleme tastatura...

| Park1Suin explică (pentru RoxanaGhost):

Dar parca Seike a venit sa-l sustina pe YOHIO la Melodifestivallen, nu stiu.
Eu am aflat ca fiecare a vrut o cariera solo.

| RoxanaGhost a răspuns (pentru Park1Suin):

Aşa auzisem şi eu...Dar faza cu twitter e cam dubioasă laughing

| RoxanaGhost a răspuns (pentru Park1Suin):

S-au împăcat yoy big hug.Amu se urmăresc pe twitter laughing