| Elsiane a întrebat:

Tu cum te-ai caracteriza în câteva cuvinte?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Lenes,realist,perseverent....atat

19 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Evaziv
Sarcastic
Hater

| Fiction a răspuns:

Lenesa...dezordonata..aiurita..cu vise mari, o fata care nu invata si nu isi scrie temele dar ia note mari.

| Elsiane explică (pentru Fiction):

Și eu am un coleg care nu își scrie temele (dar care le copiază în pauză) și anul ăsta ia media 10 la toate. Nu mi se pare corect, dar nu vreau să pârăsc.

| onFire a răspuns (pentru Elsiane):

Depinde de norocul fiecaruia laughing

| Elsiane explică (pentru onFire):

Oricum, tu decizi ce fel vrei să apari în fața colegilor, nu-i așa?

| onFire a răspuns (pentru Elsiane):

Da

| Măduuțaa a răspuns:

Iertetor,iubitor,catodata leneshee hee, sufletist, milos, uneori foarte deozordonat si cand eram mai mic eram mofturos.

| Elsiane explică (pentru Măduuțaa):

Hm, după părerea mea, nu toți erau mofturoși când erau mici?

| Măduuțaa a răspuns (pentru Elsiane):

Da,dar nu la liceu sau facultatehee hee.

| Elsiane explică (pentru Măduuțaa):

Am spus 'când erau mici', dar nu mă gândeam chiar așa, vreau să zic în jurul vârstei de 1-9 ani, atât a fost la mine perioada de 'mofturi'.

| onFire a răspuns:

Buna.
Sufletist,iertator,destept,optimist,coleric....sunt multe laughing
Bafta!

| Elsiane explică (pentru onFire):

Numai calități? Nu ai și defecte?

| onFire a răspuns:

Hai ca zic si rele laughing
LENES, mofturos, incapatanat laughing

ATAT!

| Elsiane explică (pentru onFire):

Și eu sunt leneșă uneori, chiar și încăpățânată. Eu, la defecte: leneșă, încăpățânată, dezordonată, certăreață. Iar la calități: miloasă, artistică, deșteaptă...

| onFire a răspuns (pentru Elsiane):

Eh..fiecare om are bune si rele happy

| Elsiane explică (pentru onFire):

Presupun că da. Alții mai multe, unii mai puține...

| onFire a răspuns (pentru Elsiane):

Asa e happy

| TakeMeToTheHospital a răspuns:

Timid...

| Yvonne001 a răspuns:

Hi! Scz ca raspund tarziu!
Cum m-as caracteriza......hm..o fata cuminte dar cu TUPEU, inteligenta, uneori certareata, lenesa si dezordonata, sunt o fata cu picioarele pe pamant si cu capul in nori, mai mereu serioasa dar totusi visatoare, matura dar care mai tot timpul se comporta ca un copil:-D ....cam atat. Pupkiss