| CrucifiedCountess a întrebat:

Tu pe unde lucrezi? Ocupatia, loc de munca, locatiahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Embedded software developer hahahaha, mai pe intelesul majoritatii sunt programator. Locuiesc in Sønderborg

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sunt student la Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti, anul 3 si inca nu lucrez fiindca visul meu de cand am intrat pe acest site este sa ajung ca D-l Inginer si castig ca Domnia lui, inca un an si-o sa devin ca el, yupiiiiiiiiiiii rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fosta contabila, acum pensionara.

daniela
| daniela a răspuns:

Inginer energetician, ELCEN, CET Vest

| Dara a răspuns:

Administrator de firma, Galati.

| CrucifiedCountess explică:

Receptioner, Yourhotels, Bucuresti

| Brigitta a răspuns:

Nu lucrez. Sunt inca studenta (Business, UBB, an2). Dar din iulie ma duc la practica la Compania de Apa Somes S. A. Se pune? happy

| afrodita17 a răspuns:

Lucrez...pe o alocatie de nimic...de luni pana vineri de la 7 la 2...in a doua banca la perete...winking

| madonica a răspuns:

Camerista.President hotel mangalia

| endofstory a răspuns:

Ocupatia: Graphic designer - freelancer
Locatia: acasa Ploiesti si ocazional Bucuresti

| mikiscence a răspuns:

Coafeza..estetista....italia si schimbul 3 sotielaughing

| mikiscence a răspuns:

Ai sa vezi ca aproape toti pe TPU sunt directori .si numai ocupatii de astea ...nici unul nu munceste cu adevarat.la un patron. .si nici unul nu e luat la misto cu cateva mii lei!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucatar prin Romalaughingm-am ratacit pe aicitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mei sunt operator facturare (mama)
iar tata (agent comercial) si lucreaza la patroana, asa cawinking!
In Bucuresti la Andami.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt foto model la casa de discuri 20 CM Recordsrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, am fost birocrat pina acum 4 saptamini. Acum m-au avansat ca sa zic asa. Nu mai lucrez cu publicu, sint calculatorist laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smecher-liber-profesionist de mic se castiga f bine.multumit.