| anonim_4396 a întrebat:

Tu suporti despartirile?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am încotro?

| whatevernvm a răspuns:

Nu ai mai postat intrebari inteligente de mult, iti simteam lipsa

| whatevernvm a răspuns:

Asta explica multe

| RAY a răspuns:

Sincer? cel mai mult imi este frica cand ma despart de cineva, dar daca eviti socializarea numai ai de cine sa te desparti, si asa e mai bine, tu?

| RAY a răspuns:

Esti cu 6 ani mai mic decat mine, mann cu toti trebuie sa plecam o data, va veni vremea cand ei vor pleca, atunci ce facem? nu astepta viitorul fa ceva in prezent

| RAY a răspuns:

Te inteleg asta e

| oprescudorin11 a răspuns:

De-a lungul vietii am fost inspaimantat de despartiri, mi-am facut mari probleme! In ultima vreme insa, imi trece repede(sunt convins ca viata trebuie sa mearga inainte!)In fond schimbarea este Sensul Vietii, cu dureri sau fara, daca reflectez la despartirile vechi constat ca mi-au fost benefice, acum nu mi-as mai inchipui sa nu fi luat decizia aia atunci! Asta nu inseamna ca dispretuiesc constanta in sentimente, dar numai in situatia in care nu apar fortaje, santaje, obligatii inacceptabile.In timp, toti trebuie sa ne adaptam la situatii fara regrete si sa incercam sa uitam, sa ne autoconsolam.

| WaterDrop a răspuns:

Ma despart zilnic de pat si regret enorm atunci cand o fac, dar seara este dulce revedere.

| DeathOfDreams a răspuns:

Da.

Şi un lucru care l-am învățat din astea e că dacă nu te mai uiți în urmă după ce-ai plecat, eşti pe drumul cel bun.
It's the fcking truth.

| LostInPark a răspuns:

Nu, ma atasez obsesiv de orice cutie de conserva, pet de bere si nu le dau drumul usor.Pentru oameni am tomberon special.