| DoOdO a întrebat:

Tudor Chirila mai este cu Andreea Raicu? Aveti idee daca se vor casatorii sau alte d`astea?

Răspuns Câştigător
| Nis a răspuns:

Nu mai sunt impreuna. happy

| DoOdO explică (pentru Nis):

Ai idee de ce?

| Nis a răspuns (pentru DoOdO):

Ca in orice relatie au existat certuri. si s-a zis ca a fost o despartire lunga si grea. Andreea mai mult calataroste acum, iar Tudor tocmai a scos un album nou. Chiar mi-am adus aminte, de 1 iunie cam cand a lansat noul album trebuia sa-l duc cu masina pe Tudor de la Botosani la Targu Mures. si mi s-a stricat masina. sad