PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Tuturor Doamnelor si domnisoarelor, un calduros La multi ani sanatosi si frumosi, plini de bucurii si satisfactii!
https://www.youtube.com/watch?v=AR8D2yqgQ1U

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Cam tirziu am vazut postarea, dar nu conteaza intentia dvs.conteaza multumim.Astfel de urare pica bine oricind.Mai ales ca eu nu prea primesc dedicatii muzicale.E foarte frumoasa piesa.Nu degeaba sunteti psihosex, stiti sa sensibilizati o femeie.95 la suta din barbati habar nu au ca femeia se poate sensibiliza dupa ce aude.Stim ca barbatii sunt sensibilizati prin ceea ce vad dar noi, femeile prin ceea ce auzimhappyMultumesc foarte frumoshappy!