| Fatamuntilor a întrebat:

La multi ani doamnelor, domnisoarelor! Sa aveti parte de tot ce doriti!
https://www.youtube.com/watch?v=WzJQ2iIhM8s

PS.Sampanie (de adulti su copiii) tort pentru toata lumea cine da?:D

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

La multi ani frumosi si tie, Angy, precum si tuturor doamnelor si domnisoarelor de pe site! O primavara fericita, cu sanatate si impliniri alaturi de cei dragi va doresc!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mulţumesc, Angycut.
...şi din partea mea un la mulţi ani călduros tuturor reprezentantelor sexului frumos.
(xochipilli, la mulţi ani şi ţie, oriunde ai fi)

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
La multi ani si tie si multumim frumos pentru frumosul gest :)
https://www.youtube.com/watch?v=_k2h-BznWPU
O primavara frumoasa sa ai:)

| Fatamuntilor explică:

Multumesc,fetelor!
Vineri copilasul ala din poza dupa ce a venit de la gradi mi-a adus o floare la ghiveci si o cutie de bomboane de ciocolata...a vrut sa fie primul.E,, barbat''' am vazut ce are in pampersilaughing
Cand fratele lui avea cam varsa lui, poate ceva mai mare s-a ars becul in dormitor.Trebuia sa-l schimb si cum nu ajungeam a spus sa ma dau la parte pentru ca doar barbatii pot rolling on the floor

Si totusi, o felie de tort?

| Fatamuntilor explică:

Sa nu faci niciodată o femeie să plângă
Pentru că ochii ei sunt făcuţi să te privească cu drag,
Când vii acasă.

Să nu faci niciodată o femeie să plângă
Pentru că va uita să-ţi mai zâmbească;
Işi va pune pecete gurii şi nu va mai putea rosti,
Cuvinte de dragoste.

Să nu faci niciodată o femeie să plângă
Pentru că-i vei răni inima;
Iar inima ei este făcută doar pentru iubire….
Pentru copii şi pentru tine.

Să nu faci niciodată o femeie să plângă
Pentru că va privi prea des către moarte;
Şi-i va muri mai intâi sufletul apoi trupul…
Şi nu te va lăsa să ii vezi lacrimile niciodată,
Ci iţi va intoarce spatele in tăcerea ei.

Atunci, vei dori să-i auzi paşii venind către tine.
Iţi va fi dor de zâmbetul ei şi de cuvintele de dragoste…
Dar ea va fi prea departe de tine.

poezie de Angelina Nădejde

| Fatamuntilor explică:

Sa nu te pui niciodata cu e femie care citeste
O pereche, sot si sotie, au decis sa-si faca vacanta pe marginea unui lac, caci sotului ii placea sa pescuiasca. Dupa cateva zile petrecute acolo, intr-o dimineata, sotul se intoarse obosit si se hotara sa ia o pauza. Sotia se gandi sa profite si sa faca o plimbare pe lac, desi nu era prea familiarizata cu locul. A luat barca (in care ramasesera toate ustensilele de pescuit ale sotului), a pornit motorul si, dupa ce a mers putin, a ancorat, a deschis o carte si a inceput sa citeasca.
Click Me!
La un moment dat, apare un Gardian Public, cu barca sa. Trage alaturi de barca femeii si-i spune: 'Buna dimineata, doamna. Ce faceti aici?'
'Citesc o carte' replica ea, (intrebandu-se daca 'nu e evident?!')
'Va aflati intr-o zona Interzisa Pescuitului' o informa el.
'Imi pare rau, domnule ofiter, dar NU pescuiesc! Citesc!'
'Da, dar aveti tot echipamentul necesar! Din cate stiu, ati fi putut incepe in orice moment! Trebuie sa va retin si sa va dau amenda!'
'Doar pentru ca aveam o carte in mana si citeam?!' exclama ea stupefiata.
'Va aflati intr-o zona interzisa pescuitului' o informeaza el din nou.
'Imi pare rau, domnule ofiter, dar nu pescuiesc, ci citesc!'
'Da, e drept, dar aveti tot echipamentul. Din cate stiu, sunteti capabila sa incepeti oricand. Am sa va retin, si am sa va dau amenda!'
'Daca veti face asa ceva, am sa va acuz de viol!' spuse femeia.
'Dar nici macar nu v-am atins!' spuse gardianul public.
'Da, e adevarat, dar si dumneavoastra aveti tot echipamentul necesar... Din cate stiu, ati putea incepe in orice moment!'
'O zi buna, doamna!' raspunse el, si-o sterse.
MORALA: Nu te apuca sa-i aduci argumente, unei femei care citeste
E clar, ca e capabila sa gandeasca!

| Doub a răspuns:

Awwwww. Multumim.
De asemenea, iti doresc sa ai parte de o primavara minunata.^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani!
Dau eu tort, sampanie si ce mai trebuie! Ca deh, asa trebuie, nu ca ar veni 5 mai :) Stiu, nu sunt obsedat de ziua aia, e doar o zi.

http://www.timeanddate.com/......wn/generic

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Mai este pana atunci...laughing
Cica si pe 9 martie ar ziua barbatilor cand se bea 40 de pahare de ceva.rolling on the floor
Dupa unii ziua barbatilor ar fi in fiecare zi rolling on the floor deh...ii las sa creada ce vrea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani si tie Angycut, si multumim si noi pentru frumoasa urare, sunteti o scumpa :P.

Uite, las si eu ceva mai jos, hope you like.

https://www.youtube.com/watch?v=DZPnQ5Eyxts

Nu e chiar orice melodie, it's one of my favorite...Sunt destule versiuni ale acestei piese, am incercat s-o caut pe cea pe care o am si eu in playlist. Calitatea sunetului cam lasa de dorit
:(, dar si asa, merita ascultata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaitza, chiar fac tort acasa. :D
La multi ani!

Uitati o melodie celtica de primavara:
http://youtu.be/uf6VL1UzdsM?t=17m17s

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Ce dragut... il imparti cu noi? laughing
Multumesc nepoate de urari ...sa traiesti peste 10000 de ani laughing