| StefyRO a întrebat:

Twilight fiind un film pentru adolescenti, dintr-e Varcolac si Vampir, ce ati prefera sa,, fiti,,?

8 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Idem @ionutzul31. Si as prefera sa fiu vampir smug.

| ionutzul31 a răspuns:

"Dintre" se scrie legat happy

| StefyRO explică (pentru ionutzul31):

Da zi raspunsu.

| ionutzul31 a răspuns (pentru StefyRO):

Nu am vazut filmul, dar din secventele vazute, cred ca varcolac.E jmk transformarea aiawinking

| ewygirl a răspuns:

Vampirbatting eyelashes

| StefyRO explică:

Ia ganditi logic, daca ai fi vampri, ai renunta la familie, ai vrea sange, ai avea mereu piele rece, ai merge in iad (dupa ce ai fi omorat de cineva pentru ca asa,, esti nemuritor,,) Si daca ai fi varcolac: Nu ai simti frigul, Na-i reununta la familie, ti-ai continua viata aproape normal, si ar fi tare happy

| AnneMarri a răspuns (pentru StefyRO):

Păi, cam ai dreptate.
Dar eu tot vampir aş vrea să fiu. big grin

| StefyRO explică:

Alte raspunsuri?