| chiftelutacrocanta a întrebat:

Umbland asa prin oras te-ai oprit vreodata mirat/a sa te uiti in stanga si in dreapta si sa te indrebi ce Dumnezeu se petrece in jurul tau?

10 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Înainte mergeam mereu cu căştile în urechi şi rareori observam ce se petrece în jurul meu.Dar de un an nu mai pot asculta muzică la căşti deoarece există riscul să îmi pierd auzul, din cauza unor probleme la urechi.Şi de când merg pe stradă cu atenţia îndreptată strict pe drumul pe care îl am de parcurs pentru a ajunge unde am treabă şi pe lucrurile din jur, mă întreb des chestia asta laughing

| Drimmero a răspuns:

Nu prea

| T0T a răspuns:

Nu.

| Florentina9210 a răspuns:

Cand merg pe strada, nu obisnuiesc sa ma uit in stanga si in dreapta. Merg cu castile in urechi si daca vad o cunostinta o salut si atat. Nu stau sa ma holbez la nimeni!

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu ma intereseaza de nebuni. Am unul care imi ocupa 99% din timpul meu. Nu ma mai gandesc la nimic.

| Felissa13Eden a răspuns:

Eu ma intreb daca ma urmareste cineva.
Daca detectez activitati suspicioase, incep sa vorbesc singura ca sa-mi inspaimant dusmanii.

| ălkjmhgf a răspuns:

Mi se întâmplă des laughing

| 4StarLight a răspuns:

Mi se întâmplă,dar nu mă opresc, merg în continuare, și mă gândesc la cât se schimbă lumea și uneori nu mai înțeleg sensul, tot!
Este o senzație foarte ciudată care se repetă în ultimul timp destul de des!
Poate este și din cauza adolescenței când cauți sensul și vrei să înțelegi tot! happy
Mi se mai întâmplă când mă mai uit în jurul meu, pentru că eu când merg mă uit la pământ, niciodată nu mă uit în față și când mai ridic un ochi mai văd un bloc nou și nu știu de unde a apărut sau uneori când sunt așa luată cu gândurile că nici nu mai știu pe unde merg! laughing
Viața este așa de palpitantă și plină de detalii mici că niciodată nu le vei putea vedea pe toate! happy