| Tea_Teodora_1991 a întrebat:

Un barbat se duce pentru prima oara intr-un oras, se intalneste cu o femeie si o ucide. Il aresteaza politia, iar dupa o jumatate de ora este eliberat. De ce?

2 răspunsuri:
| sufletdeing3r a răspuns:

Pentru ca asa functioneaza sistemul la noi, cei vinovati trebuie sa alerge de capul lor pe strazi oh go on Asta in caz ca te-ai referit la Romania. Trebuie pedepse mult mai aspre!

| Tea_Teodora_1991 explică:

Deci este o problema de logica. Poate fi si reala poveste. Sefa mea m-a pus in dilema si trebuie sa gasesc o solutie. HELP. Am un indiciu femeia era sotia lui. Si de ce e gasit nevinovat?