| Alexxa10 a întrebat:

Un coleg de clasa a avut accident cu motorul si este in stare foarte grava, abia luni putem sa ii facem o mica vizita, iar eu si colegii ne gandim ce putem sa ii cumparam cand mergem la el? aveti ceva idei? straight face

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Puteti sa ii faceti un tricou pe care sa scrie " suntem alaturi de tine, te iubim!"

2 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Acela care l-a dat la stirile pro tv din seara asta?
de ziceau ca era singur la parinti si parintii l-au rasfatat cumparandu-i un scuter, el e colegul tau?
Multa sanatate!

| Alexxa10 explică:

Da el estestraight face speram ca o sa fie bine...