| chiftelutacrocanta a întrebat:

Un copil dupa ce am fugit dupa el m-a lovit cu ceva in ochi si mi s-a umflat ochiul, daca am asigurare pot sa primesc bani pentru asta?

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Numai daca ai Casco (nu ma lasa robotelul idiot sa scriu cu majuscule).

| Florentina9210 a răspuns:

Si ma rog, pentru ce sa primesti bani? Pentru vreo operatie pe creier? Fara suparare, dar ai avea nevoie! Numai prostii postezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Intrebarea e alta: De ce ai fugit dupa bietul copil? Esti vreun sociopat sau ce?

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

''am vrut doar sa-l pun la pamant\'' weird, sa iti masori puterile cu un copil.

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

N-ar strica sa mergi la vreun control. Ii pui in pericol pe cei din jurul tau.

Răspuns utilizator avertizat