| SladeWilson a întrebat:

Un link pentru inchiderea contului de facebook.

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Cum intri pe fb,in colt,dreapta sus,apesi pe sageata aia, si dai la setarile contului.
Dupa in stanga, sus, scrie -securitate-, apesi acolo, si iti apare o lista, iar la sfarsit scrie -dezactiveaza contul-dupa care e usor sa continui.
Bafta.

| MCG a răspuns:

Dai la rotita de unde te deconectezi, apoi la "Setarile contului", mai apoi la "Securitate" si sub toate optiunile scrie "Dezactivează-ţi contul.". Dai acolo si alege un motiv dar ATENTIE! CONTUL NU SE STERGE DEFINITIV NICIODATA! El ramane doar inactiv pana cand incerci sa te loghezi iar! Bafta!