| halbesandrei a întrebat:

problema mea ar fi închiderea permanenta a contului de către Facebook, însă pe lângă asta mi-a blocat aplicația de Instagram și aplicația Facebook, nu mai pot intra pe alte conturi de pe ele îmi da eroare. Oare e o problema tehnica la iPhone? Merci.

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Șterge datele aplicației și vezi ce se întâmplă!
Sau resetează telefonul!
IP-ul îl ascunzi folosind o aplicație VPN. Sunt destule gratuite în appstore!

| halbesandrei explică (pentru gabicoo):

Problema e ca deja simt cum technologia ma depășește. La un Android as sti cum sa șterg datele aplicației însă pe iOS nu am nici cea mai vagă idee.

| KaanNoah a răspuns:

Facebook si Instagram sunt aceeasi firma. Deci nu e de mirare de ce ti le-au blocat pe ambele. S-ar putea sa iti fi blocat toate incercarile de conectare de pe IP-ul tau ( adica de pe internetul pe care il folosesti, adresa de internet).

| halbesandrei explică (pentru KaanNoah):

Ar fi o cale sa îmi ascund IP-ul pe iPhone?

| KaanNoah a răspuns (pentru halbesandrei):

Chiar nu stiu. Nu folosesc. Dar sunt aplicatii. Cauta pe appstore sau ce ai tu: vpn

| yonutu555 a răspuns:

Ce legatura sa aiba contul cu aplicatia, eu zic sa dai un restart la telefon sau sa dezinstalezi si reinstalezi aplicatia.

| halbesandrei explică (pentru yonutu555):

Am făcut toate aceste lucruri, însă nimic -_-